Ataşehir Modern İzmir

  • Home
  • /
  • Ataşehir Modern İzmir

Müşterilerine huzurlu, güvenli, çağdaş mekanlar sunmak amacını ilke edinen Gergül İnşaat; faaliyetlerine 1991 yılında başlamıştır.

Kurucusu Abdulkadir Gültekin’in liderliğinde, bünyesinde oluşturduğu tecrübeli teknik kadrosu ile çalışmalarını sürdüren Gergül İnşaat, faaliyetlerine başladığı ilk günden beri kalitesinden ödün vermeyerek, gelişmesini hızla sürdürmüştür.

Doğruluk, Dürüstlük ve açıklık ilkelerini benimseyerek; müşterileri için en doğru çözümleri üreterek, modern çağımızın ihtiyaçlarına karşılık verebilecek en doğru çözümleri sunmaktadır.

Gerek konut, gerekse iş alanları için; konforlu ve kaliteli inşaat dendiğinde tercih edilen isimlerin başında yer alan Gergül İnşaat; müşterilerinin talepleri ile de orantılı olarak, çok sayıda projeye imza atmıştır.

Merkezi İzmir Karşıyaka’da bulunan Gergül İnşaat; bugün modern çağın tasarım ve teknolojilerinden yararlanarak, ulusal alanda büyük projelere imza atmaktadır.

Ataşehir Modern Projesi
Ataşehir Modern İzmir Projesi

Gergül İnşaat kurulduğu günden bugüne; İzmir konut projeleri arasında çok kazandırması ve müşteri memnuniyetinin üst seviyede olması sebebiyle en iyiler arasında yerini almış bir konut markası haline gelmiştir.

Markasını İzmir inşaat sektörü içinde öncü firma haline getiren Abdulkadir Gültekin, 2010 yılında başladığı mavişehir modern markasıyla son 9 yılda İzmir Mavişehir bölgesine adeta imzasını attı.

Mavişehir modern 1, mavişehir modern 2, mavişehir modern 3 ve mavişehir modern 4 ile birlikte toplam 973 konut teslimi gerçekleştiren Gergül İnşaat, şimdi de ataşehir modern ile İzmirlinin konut ihtiyacına cevap vermeye devam ediyor.

Mavişehir Konut projeleri arasında mavişehir modern markasına ayrı bir yer veren tüketici gerek yatırım için, gerekse oturum için Gergül İnşaat’ı ilk tercih olarak kabul etmeye devam ediyor.

Her konut projesi için mutlaka lansman organizasyonu düzenleyen Gergül İnşaat, lansman günü müşterilerinin yoğun ilgisiyle karşı karşıya kalması yerel ve ulusal birçok gazetede çokça yer bulan haberlerin başında geliyor.

En son düzenlenen Ataşehir Modern İzmir projesi lansmanında, çok yoğun bir ilgiyle karşılaşılmış ve rekor bir satışa ulaşılmıştı.

Çiğli Ataşehir bölgesinde yer alan Ataşehir Modern, çevreyolu, Kent Hastanesi, Çiğli Eğitim ve Araştırma Hastanesi, otobüs ve metro durakları, bankalar, eğitim ve sağlık kuruluşlarına yakın olmasının yanı sıra, restorantlar, kafeler, KİPA, mavibahçe, Egepark gibi alışveriş merkezlerine birkaç dakikalık mesafede yer alıyor.

İzmir’de devam eden projeler arasında yatay mimariye sahip ender projelerden olan Ataşehir Modern bu özelliğiyle de fark yaratıyor.

Amacı; müşterilerine en doğru çözümü, en doğru kaynakla, en doğru şekilde sunmak olan Gergül İnşaat, geliştirdiği projelerde insanı odak almaktadır. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut tiplerinin bulunduğu Ataşehir Modern, 3 ayrı sitede olmak üzere toplam 1094 bağımsız bölümden oluşmaktadır. Farklı metrekare ve planlarda seçenek sunulan projede satış ofisi gezilerek, 1+1 ve 3+1 örnek daire görülebilmektedir.

Ataşehir Modern İzmir
Ataşehir Modern

Erken seçim yapmanın her zaman avantaj olduğu, eşitlikçi bir anlayışla oluşturulan konut fiyatları bulunan ataşehir modern izmir, maketten konut satışı konusunda müşterilerine yüzde yüz güven ve kazanç ortamı sağlamaktadır.

Yola çıktığı ilk günden beri “sözde değil, özde anahtar teslimi” sloganıyla hareket eden Gergül İnşaat’ ın Ataşehir Modern projesinde de tıpkı mavişehir modern projelerinde olduğu gibi müşterilerinden konut satışı sırasında tapu masrafı, kdv, abonmanlık ücreti, noter masrafı, kat mülkiyetine geçiş harcı, oturma ruhsatı alım harcı gibi masraflar bulunmamaktadır.

Son dönemin en gözde şehri olan İzmir’ e, yaklaşık 30 yıldır yatırım yapan Gergül İnşaat Abdulkadir Gültekin, Ataşehir Modern İzmir ile yatırımını arttırarak devam ediyor.