Ziyaretçi Yorumları

 • Home
 • /
 • Ziyaretçi Yorumları


  Ercan GÜLER – 01-03-2021 – Ataşehir Modern

  Ataşehir Modern projesi pandemi, deprem gibi felaketlere rağmen hiç ara vermeden gece gündüz çalışılarak zamanında tamamlandı. Evimize taşındık ve yaşamaya başladık. Bu özel projeyi İzmir’e kazandıran Abdülkadir Bey’e, sitenin yapımında emeği geçen, en ince detayına kadar büyük bir özenle çalışan tüm şantiye personeline, bizim bu eve sahip olmamızda büyük pay sahibi Kerem Bey ve Serhat Bey başta olmak üzere tüm satış personeline en içten teşekkür ve saygılarımı sunarım.


  Yasemin ÇAĞINCAN – 28-02-2021 – Ataşehir Modern

  Projeye bir arkadaşımızın tavsiyesi ile girmiştik. Gerçekten projenin inşaat kalitesi,işin pandemi şartlarına rağmen mükemmel bir zamanlama ile eksiksiz bitirilmesi, firmanın daire sahiplerini bürokratik hiçbir işle uğraştırmaması teslimin planlaması, olası daire içi kusurların teknik ekiplerce acil onarımı yapılmıştır. Gergül inşaat ofis çalışanlarına, inşaatta görev alan tüm emekçilere ve Sayın Abdülkadir GÜLTEKİN beye sonsuz teşekkür eder,bundan sonraki projelerinizde başarılar dilerim…


  Berkant Baysal – 07-02-2021 – Ataşehir Modern

  Evimizi teslim aldik ve sozlesmeyi imzaladigimizdan bugune kadar o hassas profesyonelligi hep hissettik.Donem itibariyla izmir disindan gelmis”koca,dev”markalarin cok cok ilerisinde oldugunu kanitlayan Gergul Insaat sahip ve calisanlarina tesekkurler ve tebrikler.Allah mahcup etmesin.


  Özkan Adilhan – 30-01-2021 – Ataşehir Modern

  İnşaat sektörünün, tüketici mağduriyetleri nedeniyle büyük bir güven kaybına uğradığı son yıllarda ; pandemi sürecinin beraberinde getirdiği tüm olumsuzluklara rağmen, işçilik ve malzeme kalitesinden ödün vermeden konutları söz verdiği tarihte teslim eden, Gergül İnşaat kurucusu Abdulkadir Gültekin Bey’e ve tüm çalışanlarına teşekkür ediyorum. Sektördeki diğer tüm paydaşların örnek alması gereken bir firma profiline sahip olmaları nedeniyle de ayrıca kutluyorum. Konut alım sürecimdeki tüm sorularımı şeffaf bir şekilde yanıtlayarak destek veren ve bu süreci profesyonel bir şekilde yöneten Satış Müdürü Serhat Bey’e ayrıca teşekkürlerimi sunuyorum.


  Seçil Bayrak – 28-01-2021 – Ataşehir Modern

  Tamamen tesadüf eseri karşılaştığımız ve yaptığımız yatırımdan ötürü çok mutlu olduğumuz değerli Gergül İnşaat’a sevgilerimizi iletmekteyiz. Dönem içinde yaşanılan onca felakete karşı, hiçbir zaman bizi habersiz bırakmayıp verilen tüm sözleri harfiyen yerine getirdikleri için kendilerini tebrik ediyor, başarılarının daim olmasını temenni ediyoruz. Her şey için çok ama çok teşekkürler, iyi ki varsınız 🙂


  Bülent Atuk – 28-01-2021 – Ataşehir Modern

  Bu projenin hayata geçmesinde en büyük pay sahibi Abdulkadir bey olmak üzere Ataşehir modern de satın aldığımız evin satın alınma sürecinde bize herturlu bilgilendirmeyi yapan ve kolaylığı gösteren evin tesliminden sonrada her asamasinda ev ile ilgilenen Kerem Karabağ’a anahtar teslimi sonrası gördüğümüz birkaç hata ile ilgili gerekli çalışmayı hemen yaptıran teknik ekibe teşekkürlerimizi sunar başarılarının devamını dileriz…


  Adem Öztürk – 28-01-2021 – Ataşehir Modern

  Bir iki günlük bir işin bir haftada ancak tamamlanabildiği bu zorlu pandemi koşullarında söz verdiğiniz tarihte anahtar teslimi yapmanız iş ahlakının yanı sıra insana verdiğiniz değerin ve saygınınn da bir göstergesi.Kalitenizden asla ödün vermediniz. Yolunuz hep açık olsun Gergül inşaat ailesi.


  Mert Berber – 28-01-2021 – Ataşehir Modern

  1+1 dairemizi teslim aldık. Proje gerçekten çok güzel olmuş. Gergül İnşaat’a ve özellikle Kerem Bey’e tüm süreçteki ilgi ve alakası için çok teşekkür ediyorum.


  Tugay Ak – 22-01-2021 – Ataşehir Modern

  Dün modern atasehir 3 te bulunan evimi teslim aldım.Herşey mükemmel şekilde yapılmıs hiçbir kusur bulamadım bize ne söyleniyorsa ne gösterildiyse tamamen aynı sekilde yapılmış. Başta Abdülkadir Bey e daha sonrada kafamıza ne takıldıysa danıştıgımız her sorumuza bize cevap veren satış danısmamız Kerem Bey e çok teşekkürlerimi iletirim. Gergül İnsaata tüm çalışanlara tesekkürler ellerinize sağlık. Diğer projelerde görüşmek üzere…


  Zeynep Kurt – 19-01-2021 – Ataşehir Modern

  Öncelikle tüm çalışanları ve özellikle her gün inşaatı bizzat takip eden Kadir beye çok teşekkür ederim, bu dönemde büyük başarı. Allah nazarlardan korusun 👏🏻💐


  Tolga Koman – 18-01-2021 – Ataşehir Modern

  540 günde, pandemi koşullarında 1094 konutu söz verdiğiniz tarihte teslim etmeniz büyük başarı. Emeği geçen başta Abdülkadir Bey olmak üzere hepinize teşekkürler. Yolunuz hep açık olsun


  Ayşe Özyurt Şahin – 16-01-2021 – Ataşehir Modern

  Dün dairenin anahtar teslimi yapıldı.heyecanla girdiğim daire gerçekten hem kaliteli hemde çok güzeldi.Cevre duzenlemeside çok güzeldi.satin alma ve karar aşamasında, anahtar tesliminde güler yüzü ve bilgilendirmeleri için Ali beye çok teşekkürler


  Ayşenur Özdemir – 14-01-2021 – Ataşehir Modern

  Heyecan ile beklediğim yeni evimi bugün teslim aldım. Yaşanan tüm zorluklara, olumsuzluklara rağmen Gergül İnşaat işçilik ve malzeme kalitesiyle, profesyonel yaklaşımı ve kurumsallığı ile İzmir’e, biz ev sahiplerine çok değerli ve kaliteli evler kazandırarak, hayatlarımıza çok güzel bir değer kattı. Tüm Gergül inşaat ekibine, Abdülkadir beye, perde arkasında emek veren herkese, güler yüzlü, samimi ve profesyonel yaklaşımlarıyla tüm ekibe sonsuz teşekkür ederek, sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir yaşam diliyorum tüm Ataşehir Modern ailesine …


  Belgin Berrak ÖZTÜRK – 12-01-2021 – Ataşehir Modern

  Çok güzel bir projeye dahil olmaktan , mutluyuz. Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyoruz.👏👏👏


  Serkan ERDEMİR – 11-01-2021 – Ataşehir Modern

  Büyük bir sabırsızlıkla beklediğimiz yeni evimizi bugün teslim aldık. Gergül İnşaat yine işçilik ve malzeme kalitesiyle her konudaki profesyonel yaklaşımı ve kurumsallığı ile İzmir’e çok güzel bir değer katmış. Başta Abdülkadir bey olmak üzere perde arkasında emek veren herkese, güler yüzlü, samimi ve profesyonel yaklaşımlarıyla Serhat bey ve diğer tüm satış elemanlarına çok teşekkürler..


  Ülkü Sözen – 31-12-2020 – Ataşehir Modern 1

  Bu kadar olumsuzluklara rağmen, bir defa bile “acaba” endişesini
  duymadım. Sağlıkla oturmayı nasip etsin rabbim hepimize. Abdulkadir
  Gültekin’e selam ve sevgiler gönderiyorum.


  Hanife Babaoğlu Torçun – 31-12-2020 – Ataşehir Modern 2

  Yeni yıl hediyesi gibi oldu. Bu kadar olumsuzluklarla dolu bir yıl
  yaşamış olmamıza rağmen Gergül İnşaat bize hiç keşke dedirtmedi. Çok
  teşekkürler. İyi seneler.


  Celil Bezeng – 31-12-2020 – Ataşehir Modern 2

  Heyecanla bekliyoruz “YUVAMIZI” . Yeni yılda tüm komşularımızla
  sağlıklı, huzurlu yaşamak arzusundayız.


  Süleyman Burak Sözen – 08-11-2020 – Ataşehir Modern

  Güzel Şehrimiz İzmir in en kaliteli projelerinden birinde daire sahibi olmaktan dolayı öncelikle çok mutluyum. Kendilerini bir aile gibi gördüğümüz Abdulkadir Bey , Satış Müdürü Serhat Bey , Mine Hanım ve tüm satış temsilcileri, işlerini layıkıyla yapan son derece güvenilir, ve profesyonel bir kadro.Kullanılan malzeme ve inşaat kalitesine sonuna kadar güvendiğimiz , keyifle oturacağımız bu projede emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Projenin tamamlanmasını büyük bir heyecanla ve sabırsızlıkla bekliyorum


  Serdar Yaman – 30-09-2020 – Ataşehir Modern

  Lokasyon, malzeme, işçilik birinci sınıf. Ben özellikle projeyi çizen mimarı sonra da bu projeye hayat veren patrondan işçiye herkesi tebrik ederim. Benim yeterli param olmadığından alamıyorum ama alabilecek olanlara gözü kapalı tavsiye ederim.


  Kemal Güneyli – 19-09-2020 – Ataşehir Modern

  Ataşehir Modern Konut projesi ile ilçenin çehresini değiştiren GERGÜL İNŞAAT yönetim kurulu başkanı sayın Abdülkadir Gültekin’i tebrik ediyorum. Bir insanın geçmişte yaptıkları, yapacaklarının teminatıdır anlayışının verdiği güvenle Ataşehir moderne yatırım yaptık ve bu kararımızdan çok memnunuz.
  Ayrıca her ziyaretimizde bizleri Güleryüz’le karşılayan ve doğru şekilde bilgilendirerek güvenimizi kazanan, görevlerine hakim satış müdürü Serhat beye ve satış Temsilcisi Mine hanıma teşekkür ederim.


  Tanju Tekgül – 25-06-2020 – Ataşehir Modern

  Ataşehir Modern projesini İlk defa 2019 yılı Kasım ayı sonunda görmüştük. 10 Mart 2020 de daire almak nasip oldu. Başta satış Müdürü Serhat Kösem ve satış yetkilisi Mine Baydar olmak üzere tüm satış ekibine göstermiş oldukları yaklaşım ve yardımlardan dolayı teşekkür ederim. Kurumsal ve güvenilir bir marka olan Gergül inşaat firmasını kutluyor, başarılar diliyorum. Bundan sonraki projeleride sabırsızlıkla bekliyorum.


  Batu Durukan – 26-02-2020 – Ataşehir Modern

  Yıllardır takip ettiğimiz ve Ataşehir Modern dahil 2 etabından ev sahibi olduğumuz güvenilir kaliteli ve sabit fiyat garantisi sunan firmadır. İnşaat sektöründe faaliyet gösteren diğer tüm müteahhitlerin örnek almasını temenni ederim.


  Efşan Sarıkaya – 28-01-2020 – Ataşehir Modern

  1 hafta önce Ataşehir Modern projesini incelemek için satış ofisine uğradık. Burada bizi satış temsilcisi diyemiycem çünkü şirket sahibiymiş gibi davranan ve her türlü bilgiyi bize sabırla tek tek anlatan BURÇİN hanıma sonsuz teşekkür ederim. Bakmak için gittiğimiz ofisten daireyi alıp çıktık sayesinde. Sonsuz Teşekkürler.


  Adem Öztürk- 01-01-2020 – Ataşehir Modern

  İlk günden itibaren güleryüzüyle, anlayışlı yaklaşımıyla bize destek veren ve bu projede pozitif yaklaşımıyla yer almamızı sağlayan müşteri temsilcimiz Merve hanıma teşekkür ederim.


  Mine Çakmak – 15-12-2019 – Ataşehir Modern

  Gergül İnşaat Abdulkadir Gültekin Bey’den Satış Müdürümüz Serhat Kösem’in sayesinde Mavişehir Modern’ 4 ten bir daire sahibi olduk. Ataşehir Modren projesini duyunca hemen aradık ve randevu alarak ofise gittik.Yine projeyi çok begendik ve yine Serhat Bey’in sayesinde proje bittiğinde bir daire sahibi olacağız.
  Bütün Gergül İnşaat çalışanlarına hizmet anlayışı ve güler yüzlü yaklaşımları için teşekkürlerimi iletiyorum.
  Kalitenizin, çizginizin hiç bozulmaması ve tüm inşaat firmalarına ışık tutması temennisi, sevgi ve Saygılarımla.


  Doğan & Meral KIZAK – 18-11-2019 – Ataşehir Modern

  Ankara’da ikamet ediyoruz ve İzmir’den bir ev sahibi olmak istedik. Nerdeyse İzmir’deki bütün yeni konut projelerini inceledik. İçlerinden elbette beğendiklerimiz de oldu. Ama lokasyon ve kalite anlamında bu kadar içimize sinen bir başka proje görmedik. Güven konusuna hiç değinmiyorum; konut piyasasını bilen herkesin hem fikir olduğu tek şey; Gergül İnşaat’ın ve Abdulkadir Gültekin Bey’in ne kadar güvenilir olduğudur. Satış ofisine defalarca gidip-geldik. Çalışan personel bizi her defasında yeni geliyormuşuz gibi güler yüzle karşılayıp, sabırla ilgilendi. Onların güler yüzü ve sabrı sayesinde, biz de bu projeden bir ev alarak, Ataşehir Modern Ailesine katıldık ve çok mutluyuz. Bu aşamada bize her türlü kolaylığı sağlayan Satış Müdürü Serhat Bey’e, Müşteri Temsilcisi Sibel Gedik ve Kerem Karabağ’a ve tüm çalışanlarına ayrı ayrı teşekkür ederiz.


  Esra & Ulaş Sözen – 20-10-2019 – Ataşehir Modern

  Gördüğümüz andan itibaren başka projelerde Ataşehir Modern ‘deki zarafeti ve kaliteyi aradık. Sonuç ortada, projeye büyük bir mutlulukla dahil olduk. Güleryüzüyle, yakın ilgisiyle projeye daha çok bağlanmamızı sağlayan Satış Danışmanımız Mine Hanım’ a, güleryüzüyle ikramlarını esirgemeyen Tülay Hanım ‘a, ödeme planımızı yaparken güleryüzüyle her türlü kolaylığı sağlayan Serhat Bey’ e teşekkür borçluyuz.. Mutlu ve sağlıklı bir gelecekte Ataşehir Modern ‘de yaşayacak olmanın ayrıcalığı ve gururu içindeyiz..


  Ertugrul Coban – 24-09-2019 – Ataşehir Modern

  Ataşehir modernden bir ev alarak bu güzel projeye dahil olduk.
  Yurtdışında olmamıza rağmen , ev almamızda bize yardımcı olan , her sorumuza içtenlikle cevap veren Serhat Bey olmaz üzere tüm ekibine teşekkür ederiz.


  Av. Rıdvan Çavuş – 23-09-2019 – Ataşehir Modern

  Gergül İnşaat, Modern 1-2-3-4 projeleriyle inşaat kalitesi ve vizyon anlamında kendisini fazlasıyla ıspat eden bir şirket. Bu projelerdeki başarı bende Ataşehir Modern e de yatırım yapma düşüncesi oluşmasına sebebiyet verdi. Gergül İnşaatın yaptığı projelere baktığımda çevrenin de çehresini değiştirdiklerini gördüm. Ataşehir Modern’i de şirketin çok önemli prestij projelerinden biri olarak görmekteyim. Yatırım düşüncesi varsa hiç tereddüt etmeden değerlendirmenizi öneririm.


  Ercan Yıldırım – 22-09-2019 – Ataşehir Modern

  Yerinde ve zamanında düşünülmüş güzel bir proje.İlgilerinden ve yardımlarından dolayı Kerem bey ve satış müdürü Serhat beye teşekkür ederim.


  HAKAN AKINCI – 20-09-2019 – Ataşehir Modern

  Abdülkadir beyin bitirdiği projeler bize güven verdiği için bu projeden yatırım yaptık. Güvenilir ve saygıdeğer bir firmasınız. Bu duruşunuzu kaybetmeden yeni projelerde devam etmenizi dileriz. Saygılarımızla


  Şefkat İşlegen – 19-09-2019 – Ataşehir Modern

  Ataşehır moderne gırdığımız için mutluyuz
  Doğru bır karar verdığımıze ınanıyoruz


  Bilge&Alper Çağlayan – 19-09-2019 – Ataşehir Modern

  Gergül İnşaat’ın bu projesinde bulunmaktan mutluluk duyuyoruz. Gerek mimari planların estetik ve fonksiyonel olarak çözümlenmiş olması, gerekse başta Serhat Kösem bey olmak üzere tüm satış ekinin güler yüzlü, pozitif yaklaşımları ile doğru bir projede olduğumuza inancımız tam. İnşaatlar gayet sistematik ve planlı bir şekilde hızla ilerliyor. web kanallarından yaptıkları paylaşımlarla tüm süreci yakından takip edebiliyoruz. Abdülkadir beyin daha önceki projelerinde olduğu gibi ilkeli, programlı bir şekilde teslim yapacağına ve izmirin en güzel sitelerinden birini da gerçekleştireceğine yürekten inanıyoruz.


  Ahmet Set – 17-09-2019 – Ataşehir Modern

  Başarılı bir proje


  Beğa Gerger – 19-05-2019 – Ataşehir Modern

  Gergül İnşaat kurucusu Abdulkadir Gültekin beyi ilk inşaatı Bahçelievler mahallesinden beri tanırız, kalite ve hizmetle insanlarıñ isteklerine cevap vererek, dürüstlük ve doğruluktan ödün vermeyen, kibar duruşu ve centilmenligiyle işine aşk ile bağlı biridir. O günlerde hayal olan ve bugün var olan Mavişehir Modern’in, AtaŞehir Modern’in temelleri asıl o gün, o ilk inşaatta atıldı. O zorlukların üstesinden yetenek ve kabiliyetleriyle gelebilen bir isim; Abdulkadir Gültekin.


  Alev Paksoy – 20-03-2019 – Ataşehir Modern

  Ataşahir modern projesini gezdim beğendim Güleryüzlü ve ilgili elemanlarınızın etkisi ile Ataşehir Modernden ev aldım İlgileri ve pozitif enerjileri ve güleryüzlerinden etkilendiğim Yaren Düzakarca hanıma Müdürü Serhat Kösem bey e çok teşekkür ediyorum.


  Birgül Özbaş – 30-01-2019 – Ataşehir Modern

  Bugün Ataşehir modern projenize dahil oldum.
  Güleryüzü ve ilgileri için Başta Ecem hanım olmak üzere tüm satış ofisi çalışanlarına teşekkür ederim.


  Dilek ÖZER – 21-11-2018 – Ataşehir Modern

  Ataşehi̇r Modern Projeni̇zi̇n Hayata Geçi̇ri̇lmesi̇ni̇ Büyük Bi̇r Heyecanla Bekledi̇m. Projeni̇n Beklenti̇mi̇zi̇ Karşiladiğini Ve Mükemmel Olduğunu Görünce Bu Firsati Değerlendi̇rmek İstedi̇m. Gergül İnşaatin Daha Önceki̇ Mavi̇şehi̇r Modern Projeleri̇nde Gösterdi̇ği̇ Üstün Performans Ve Kazandiği Güvene İnanarak Projeni̇ze Başvurumu Yaptim. İzmi̇r’i̇n En İyi̇ Fi̇rmalarindan Gergül İnşaatin, Mavi̇şehi̇rden Sonra Ayni Kali̇teyi̇ Ataşehi̇re De Taşiyarak, Çi̇ğli̇’de Renkli̇ Bi̇r Yaşam Merkezi̇ Oluşturacağini Düşünüyorum. Tecrübesi̇, Bi̇ri̇ki̇mi̇ Ve Olumlu Yaklaşimiyla Projede Yer Almamizi Sağlayan Satiş Müdürü Serhat Bey Başta Olmak Üzere Her Gi̇di̇şi̇mi̇zde Güler Yüzüyle Bi̇zleri̇ Bi̇lgi̇lendi̇ren Satiş Temsi̇lci̇si̇ Ecem Hanim Ve Di̇ğer Tüm Satiş Ofi̇si̇ Çalişanlarina, Ayrica Bu Güzel Projeyi̇ Hayata Geçi̇ren İşadami Abdülkadi̇r Gülteki̇n Beye Çok Teşekkür Edi̇yorum.


  Seyit Ali Büyükbaş – 14-10-2018 – Ataşehir Modern

  Her zaman en i̇yi̇si̇ni̇ ve engüzeli̇ ni̇ yaptiniz si̇zleri̇ kutlarim ve tebri̇k edi̇yorum. başarilarinizin dai̇m olmasini di̇leri̇m. Saygilarimla


  Fehmi Yavuz – 4-10-2018 – Ataşehir Modern

  Yeni projeniz hakkında bilgilendirilmek istiyorum.oturma amaçlı düşünüyorum.projeniz hayırlı olsun lasman öncesi ziyaret etmek istiyorum


  Ayla – Murat – Atıl Tunç – 27-09-2018 – Ataşehir Modern

  Sabırsızlıkla yeni projenizi bekliyoruz. hayırlı olsun. Lansman öncesinde ziyaret etmek istiyoruz. Ön satış yok dendi ama ön bilgi alabiliriz umarım. Lansman fiyatlarınız inşallah uygun olur.


  Abdullah Cantek – 22-09-2018 – Ataşehir Modern

  Projenizi merakla bekliyoruz. En az dört aile lansmanda oradayız. Modern 3”ten almayarak büyük hata ettik, bu sefer kaçırmayacagiz


  Kadriye Sultan Öztürk – 22-09-2018 – Ataşehir Modern

  Lansman tarihiniz nedir? Uzun zamandır bekliyoruz, artık duyurun lütfen.


  Vildan Coşkuntay – 22-09-2018 – Ataşehir Modern

  Merakla bekliyoruz Modern Ataşehir’i bu kez lansmanı yakalayacağız


  Altan Kocabaş – 22-09-2018 – Ataşehir Modern

  Yeni projeniz hayırlı olsun.biz de 2+1 istiyoruz, lütfen lansmanı haber verin.


  Kıvanç-Figen-Kıvanç – 21-06-2016 – Mavişehir Modern 4

  Müteahhit taahhüt eden demektir.Taahhütünü zamanında ve eksiksiz yerine getirmek kişilerde ve şirketlerde bulunması zor bir meziyettir.İnşaat mühendisi gözüyle projenin tam anlamıyla kaliteli ve çalışanlarının anlayışlı ve becerikli olduğunu gördük.Başta Canan Hanım olmak üzere herkese çok teşekkür ediyoruz.


  BURÇİN BAĞCI – 09-06-2016 – Mavişehir Modern 4

  İlk Modern 3 projesini görmüş çok beğenmiştik, ancak kısmet olmamıştı. Çok şükür ki Modern 4 kısmet oldu. Taşınacağımız günü heyecanla bekliyoruz.. Bu süre zarfında ilgi ve alakası bizlerden hiçbir zaman eksik etmeyen, tüm sorularımıza yorulmadan, içtenlikle cevap veren, çözüme kavuşturan daima güler yüzlü, pozitif enerjisi ile bizi motive edip destekleyen satış temsilcimiz Sayın Serhat beye çok teşekkür ederiz. Sayesinde güzel bir ev sahibi olduk.. Teşekkürler..


  ÖZKAN AKGÜN – 21-03-2016 – Mavişehir Modern 4

  Modern 4 bloklarının daire sahiplerine teslim edileceği günler yakın. Kalitesi, tasarımı ve konumu ile hepimizin dört gözle beklediği bu konutlar, kullanıcılarına rahat bir yaşam sunacak, belli. Şimdiden, tüm Gergül inşaat çalışanlarına emeklerinden ve gayretlerinden dolayı teşekkür ederiz…


  Fulya Aydın – 06-04-2015 – Mavişehir Modern 4

  Evet bizde mavişehir modernlerin peşinden koştuk diyebilirim. Modern 3 ten çok almak istedik ama olmadı kısmet modern 4 tenmiş. 2016 Temmuz hemen gelsin artık taşınalım. Sabırsızlıkla bekliyoruz. Karşıyaka nın en elit sitesinde olduğumu için mutluyuz. Görüşmek üzere – B blok daire:20 kat:3


  Ümit Yaşar Aydın – 06-02-2015 – Mavişehir Modern 4

  Öncelikle yeni bir yaşam alanına kavuşacağımız için çok mutluyuz. Mavişehir Modern de görev alan Serhat Bey e teşekkürü borç biliriz. Geçmiş projelerini kontrol ettiğimizde iyi bir alana yatırım yaptığımızı anlıyoruz. Yeni komşularımız ile tanışmayı şimdiden istiyoruz.


  Orhan Keskin – 05-02-2015 – Mavişehir Modern 4

  Mavişehir Modern projeleri hakkında ben de bir kaç cümle etmek isterim. Mavişehir Modern , Mavişehir Modern 3 ve Mavişehir Modern 4 sitelerinden 3 çocuğuma ev aldım. İlk evden sonra memnuniyetim o denli iyiydi ki bu memnuniyet diğer projelerden de ev almamızı sağladı. Başlangıçtan beri bana ve aileme gösterilen yaklaşım ve güzel ilgi için satış ofisi çalışanları, yetkilileri ve garanti bankası çalışanlarına ayrıca teşekkür ederim. İnşallah Mavişehir Modern 5 olursa oradan da eşim ve kendim için bir ev alıp yerleşmeyi düşünüyorum.


  Namık Yazlar – 29-01-2015 – Mavişehir Modern 4

  İlk Mavişehir Modern projesini incelediğimizde kalite ve daire planlarını çok begenmistik ancak ailece rahat yasayabilecegimiz büyüklükte olan 4+1 daireler bütçemizin uzerindeydi. Mavisehir Modern2′ deki 3+1’i görünce hiç beklemeden evimizi aldık. Anahtar teslimine gittigimizde kusursuz ve eksiksiz bir ev teslim aldık. Emeği geçen herkese teşekkür ederken, satış temsilcisi Serhat Kösem’in nazik yaklaşımlarını hiç unutmayacağımı belirtmek isterim. Modern4 ortaya çıkınca etkilenmedigimizi söylersek yalan olur. Çocuklarımızın geleceği için yatırım amacıyla bu projeden de 2+1 alarak dogru bir iş yaptığımıza eminim.


  Bülent akman – 17-01-2015 – Mavişehir Modern 4

  Bizde yeni Mavişehir Modern 4 lü olarak sabırsızlıkla evimizin tamamlanmasını bekliyoruz.Bu aşamaya kadar bize yol gösteren ve sürekli bizimle irtibat kurup bilgilendiren Serhat Kösem’e çok teşekkür ederiz.İnşaat kalitesi ve özeni konusunda tüm çevremizden olumlu şeyler duymakta çok hoşumuza gidiyor.


  Gülsüm Kar – 09-01-2015 – Mavişehir Modern 4

  İzmir’in güzel semtinde çok güzel bir projeyle bizi buluşturan Serhat Bey’e teşekkür ediyoruz.Evimize bir an önce kavuşmayı bekliyoruz.Levent-Gülsüm Kar


  Prof. Dr. Tijen Kaya Temiz – 09-01-2015 – Mavişehir Modern 4

  Ben Mavişehir Modern 3 ‘te oturan ve Gergül İnşaatın yaptığı binalardan oldukça memnun kalmış bir ev sahibiyim.Bu olumlu izlenimler bende Modern 4 ‘ten de ev alma isteği uyandırdı.Projeyi ve örnek daireyi inceledikten sonra ne kadar doğru bir karar verdiğimi bir kez daha anladım.İnşaatı takip ediyor ve yeni evimizin bitmesini heyecanla bekliyoruz.Yeni projenin çizgileri ve balkonları çok daha güzel görünüyor.Ev almak isteyenlere hiç çekinmeden bu projeye katılmalarını öneriyorum. Prof. Dr. Tijen Kaya Temiz


  Mert kuyumcuoglu – 19-10-2014 – Mavişehir Modern 4

  Ben mavişehir modern projelerini başından beri takip ediyordum.Her projelerde bazı aksiliklerle ve nedenlerle nasip olmadı . Nihayet mavişehir modern 4 projesine dahil olduk. Mimar Dilek hm. Güzel projelerinden dolayı, Canan hm güler yüzlü ve samimiyetine çok teşekkür ederim. Evimize tasinmayi sabırsızlıkla bekliyoruz.


  Filis / Türker TAŞPINAR D2 – 39 – 14-01-2014 – Mavişehir Modern 3

  Mavişehir Modern 3 den aldığım daire D2 Blok 39 çok güzel projelendirilip eksiksiz olarak teslim edilmiştir.Bugüne kadar aldığım evlerden çok çok güzel ve taahhütlerini harfiyen yerine getiren Gergül İnşaat gibisini görmedim.Firmaya teşekkürlerimi arz ederim.Satışdaki çalışan elemanlarada kusursuz ilgi ve alakalarından dolayı teşekkürlerimi borç bilirim.


  Işıl Işık – 23-02-2015 – Mavişehir Modern 3

  Site çalışanımız Ayhan Bey’e teşekkür etmek istiyorum. Anahtarımızı aldığımız günden beri, inanılmaz yoğun çalışmasına, her işe koşmasına rağmen, en ufak ihtiyaçlarımızda bile yanımızda olması ve her türlü sorunumuzu gönülden çözdüğü için teşekkür ederim.


  tarık zengin – 03-12-2013 – Mavişehir Modern 3

  bu daireyi almamızda bize her konuda yardımcı olan güleryüzünü birçok angaryaya rağmen kaybetmeyen Serhat Bey’e müteşekkiriz


  Nurten dortler – 24-11-2013 – Mavişehir Modern 3

  Modern 1-2-3hepsi muhteşem. Emeği geçen herkese teşekkürler


  Ozan Ailesi adına Asaf OZAN – 14-11-2013 – Mavişehir Modern 3

  Mavişehir Modern 1′ den bu yana yakın takipteydik. Kısmet Modern 3′ eymiş. Çok sevdik ve çok beğendik. Bu güne kadar geçen keyifli süreç sonunda yaşamaya başlayacağımız 17 Kasım günü itibari ile artarak sürecek. Tüm Mavişehir Modern 3 Ailesine, Gergül İnşaat çalışanlarına sevgi ve saygılarımızla.


  Neşe – Kadir Aslan – 14-11-2013 – Mavişehir Modern 3

  Çok değerli Mavişehir Modern 3 Ailesi ; Rüyamızdı bu… Gerçek oldu… Çok mutluyuz ve herşey mükemmel. Bu bağlamda rüyamızı gerçek kılan herkese tek tek teşekkür ediyoruz. Emeğinize ve yüreğinize sağlık..! Bundan böyle Mavişehir Modern 3′ te yaşayacak olan herkese SAĞLIK, MUTLULUK, ve HUZUR dolu uzun yıllar diliyoruz. Sevgilerimizle.


  Deniz Yıldız – 14-11-2013 – Mavişehir Modern 3

  Mavişehir Modern 3′ ün oluşmasını sağlayan ekibe ; Proje açılmadan önce bir daire almayı düşünüyorduk. Daha önceki projeleri takip ettik. 3. projenin de diğerleri gibi erken ve eksiksiz teslim edileceğini düşündük, nitekim öyle de oldu. Çok mutluyuz. Bu güzel ve müstesna sitede bizi daire sahibi yapan ve emeği geçen herkese teşekkürler. Bu güzellikleri tüm sakinlerle yaşamamız için hazırlayan Gergül İnşaat’ a da sonsuz teşekkür ederiz.


  İnci – Bülent – Coşku İlktuğ – 14-11-2013 – Mavişehir Modern 3

  Güzel günler, güzel başlangıçlar için doğru bir yerde olduğumuzu düşünüyoruz. Aileme mutluluk ve sevgi kaynağı olsun. Emeği geçen herkese teşekkür ederiz. Sevgiyle ve yeni projeler yapmanız dileğiyle…


  Selma – Ece Gulçur – 14-11-2013 – Mavişehir Modern 3

  Bugün teslim aldığım evimin bize ve tüm sakinlere öncelikle sağlık, huzur ve mutluluk dolu günler getirmesini dilerim. Gergül İnşaat’ a ve tüm Mavişehir Modern ekibine yardımlarından ve projeyi başarılı bir şekilde teslim etmelerinden dolayı sonsuz teşekkürler sunarım.


  Salih Hazımoğlu – 14-11-2013 – Mavişehir Modern 3

  Özellikle çocuğumuz için rüyalarında olan, güvenli bir şekilde büyümesini sağlayacak, şık, nezih, kaliteli, insanın sıkılmadan vakit geçireceği bir ortam. Bu ortamı sağlayan Gergül İnşaat’ a , başlangıçtan itibaren dairenin teslimine kadar her konuda desteğini veren Serhat Bey’ e sıcak, insancıl ve samimi yaklaşımından dolayı teşekkür ederim. B2 – 16


  Feride Kartal – 14-11-2013 – Mavişehir Modern 3

  İlk defa ev sahibi olduğumuz için , böyle bir projede yer aldığımız için, çok çabuk bitip hemen oturduğumuz için sonsuz teşekkürler. Diliyorum ki; komşularımla bir aile gibi, sağlık ve mutlulukla ömür geçiririz. C1 Blok No:14


  Ergun Sezgin – 14-11-2013 – Mavişehir Modern 3

  Mavişehir Modern 3′ te ev sahibi olduğumuz için çok şanslı olduğumuzu düşünüyoruz. Dairemizi görür görmez çok ısındık. Burada sağlıklı, mutlu bir hayat sürmeleri dileğiyle oğlum Uçar Sezgin’ e başarılar temenni ediyorum. Mavişehir Modern 3′ te emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.


  Mahmut Çelik – 14-11-2013 – Mavişehir Modern 3

  Mavişehir Modern 1′ de ikinci el daire ararken Modern 3 ü önerdiler, iyiki de önermişler… Başta satışında görevli Serhat Bey, Tuba Hanım, Canan Hanım olmak üzere tüm çalışanlar güleryüzlü ve profesyonel bir şekilde çalışıyor. Abdulkadir Bey’ in diğer projelerde olduğu gibi bu projeyi de zamanından çok önce teslim etmesi, teslimde herşeyin hazır olması memnuniyetimizi en üst düzeyde tutuyor. İnşaatın kalitesinden bahsetmek gerekirse; tek kelime ile “mükemmel”. D2 Blok D:40


  Saime Apaydın – 14-11-2013 – Mavişehir Modern 3

  Dairelerimizi zamanından önce teslim aldık. Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyoruz. C4 Blok D:16


  Esra – Fatih Yener ve Çocukları Ela – Efe Yener – 14-11-2013 – Mavişehir Modern 3

  Değerli Mavişehir Modern ailesi; göstermiş olduğunuz ilgi, anlayış ve güleryüz için teşekkürü bir borç biliyoruz. Düşündüğümüz ve hayal ettiğimize paralel, kusursuz ve çok güzel bir ev sahibi olduğumuz için çok mutluyuz. Sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir yaşam sürmeyi istediğimiz evimizde komşularımızla birlikte anlayış ve hoşgörüyle uzun yıllar olur inşallah. Tekrar tekrar teşekkürler.


  Uğur – Feyza Aydın – 14-11-2013 – Mavişehir Modern 3

  İlk günden itibaren gördüğümüz ilgi ve karşılaştığımız güleryüzün yanısıra erken teslim ve sorunsuz taşınma için sonsuz teşekkürlerimizi iletmek isteriz. Doğru yerde olduğumuzu en başından hissetmiştik, siz de çabalarınızla bunu perçinlediniz. Burada büyük bir aile olacağımıza eminiz. Saygılar ve teşekkürler.


  A. Gönül Başbuğa – 14-11-2013 – Mavişehir Modern 3

  Tek kelime ile “MUHTEŞEM” .


  Sema Tunca – 14-11-2013 – Mavişehir Modern 3

  Herşey mükemmel; bir gün içinde karar verip, böylesi güzel bir evi oğlumuz adına aldığımız için çok mutluyuz. Mutluluk, sağlık dolu günler geçirmek dileğiyle, herşey için çok teşekkürler.


  Saniye Karacalı – 14-11-2013 – Mavişehir Modern 3

  Allah bizlere inşallah “Mavişehir Modern” lerden 3. evimizi almayı da nasip eder. Abdulkadir Bey’ e ve Mimar Dilek Hanım’ a çok teşekkür eder, daha büyük başarılar dilerim.


  Saniye – Abdurrahman Başbuğa (Soma) – 14-11-2013 – Mavişehir Modern 3

  Sayın Abdulkadir Gültekin; sizlere ne kadar teşekkür etsek azdır. Hayal edemeyeceğimiz kadar güzel bir iş başarıp teslim ettiniz. Herşey çok güzel, çok çok teşekkür ederiz.


  Dr. A. Özhan Türkoğlu – 14-11-2013 – Mavişehir Modern 3

  Bize vaadedilenden daha erken ve beklentilerimizden daha güzel olan evimizi teslim aldık. Gerçekten hem kalite, hem de bize yardımcı olan ekibin samimi, güleryüzlü ve sıcak yaklaşımı bizi çok etkiledi. Emeği geçen herkesi tebrik eder, çalışmalarında başarılar dilerim. D1 Blok D:35


  Teoman Ailesi (Gülriz – Caner – Derya – Damla) – 14-11-2013 – Mavişehir Modern 3

  Birinci gün örnek daireyi gördük, ikinci gün aldık, ardından da evimizi teslim aldık. Çok güzel bir eve sahip olduk. Emeği geçen herkese teşekkür ederiz.


  Sencer – Ülkü Toker – 13-11-2013 – Mavişehir Modern 3

  Mavişehir Modern 1 ve 2 sitelerinden çok istememize rağmen ev alamamıştık, nasip Modern 3′ eymiş. Süper bir proje olmuş, tüm yeni komşularımıza hayırlı olsun. Bize bu evi kazandıran Gergül İnşaat’a ve kendi kardeşimiz gibi sevdiğimiz Serhat Bey’ e çok teşekkür ederiz.


  Sermin – Erhan Eliyatkın – 13-11-2013 – Mavişehir Modern 3

  Hayal ettiğimizden daha güzel bir eve sahip olduğumuz için Mavişehir Modern 3 ailesine çok teşekkür ederiz. Herkesin sağlıkla oturmasını diliyoruz.


  Can – Ege – Şenay – Uğur Akyıldız – 13-11-2013 – Mavişehir Modern 3

  Böyle bir projede ev sahibi olduğumuz için ailece çok mutluyuz. Tüm Mavişehir Modern 3 ailesine ilgilerinden dolayı çok teşekkür ederiz. Özellikle Serhat Bey’ e bizi tekrar ev sahibi yaptığı için teşekkür ederiz. Tüm Mavişehir Modern 3 sakinlerine mutlu ve huzurlu bir yaşam diliyoruz.


  Sayime Aydın Eroğlu – Önder Eroğlu – 13-11-2013 – Mavişehir Modern 3

  GELDİK, GÖRDÜK, SEVDİK, ÇOK SEVDİK… Alalım dedik, bu arada da evlendik, çok heyecanlıyız, çünkü çok az kaldı taşınacağız. Önce “EV”LENDİK, sonra evlendik. B1 Blok D:15


  S. İmamoğlu – 21-10-2013 – Mavişehir Modern 3

  Mavişehir Modern 3 ün erken teslim edilecek olması bizi çok sevindirdi.


  Nujen Çatal – 21-10-2013 – Mavişehir Modern 3

  Mavisehir Modern 4 ü bekliyoruz.


  Neşe – Kadir Aslan – 08-10-2013 – Mavişehir Modern 3

  Güzel bir yuva ve unutulmayacak Dostluklar… Uzun araştırmalarımızdan sonra , model daireyi gördügümüzde OLURSA BU OLMALI dedik… Her metrekaresi son derece düşünülerek planlanmış, kaliteli malzemeler kullanmaya odaklanılmış ve detaylar çok zevkli ve kullanışlılık temelinde kurgulanmıştı. Dairemizi secip aldıgımızda, yaşamımızda da cok güzel bir adım attıgımıza inanıyorduk. Biz sadece Modern 3 ten daire almakla kalmadık, cok güzel dostluklar da kazandık…Modern 3 ofisine ilk gittigimiz günden itibaren kendimizi sıcacık, güleryüzlü ve işini son derece severek yapan bir sevgi çemberinin içinde bulduk. Bu süreçte, gerçek birikimiyle projeye eşiyle birlikte hayat veren, güleryüzlü, son derece içten, güzel insan sevgili Dilek Hanım a; ilk günden itibaren bizimle tüm içtenligi ile ilgilenen, profesyonel katkılarıyla bizi bilgilendiren ve yönlendiren ve bunu yaparken yüzünden gülümsemesi hic eksilmeyen sevgili Serhat Bey e öncelikle ve bütün kalbimizle tesekkür ediyoruz.!! Ayrıca, bu güzel projeyi inanılmaz dürüstlük ve disiplinle gerçekleştiren GERGÜL üst yönetimine sonsuz teşekkür ediyoruz … Hepimize, Modern 3 yuvalarında saglık, mutluluk ve huzurla dolu uzun yıllar geçirmemizi diliyoruz.. Nese – Kadir ASLAN


  M. Vecdi Erdoğan – 05-10-2013 – Mavişehir Modern 3

  Eşimle birlikte Denizli den İzmir e ev bakmaya gelmiştik. Yaklaşık iki gün İzmir i arşınladıktan sonra açıkçası gördüğümüz hiç bir projeye ısınamadık. En son hakkında hiç bir bilgiye sahip olmadığımız Mavişehir Modern 3 projesinin örnek dairesini görmeye gittiğimizde adeta vurulduk. Gerçekten inanılmaz bir bağ oluştu aramızda ve derhal almaya karar verdik. Şu anda evimizle buluşmanın heyecanını yaşıyoruz. Bu arada aramızdaki bağın oluşmasında büyük emeği geçen ve her türlü bilgi ihtiyacımıza samimiyetle yardımcı olan Tuba(Bediroğulları) hanıma da yürekten teşekkür ederiz.


  S. ERYASAR – 18-09-2013 – Mavişehir Modern 3

  Oncelikle sizleri tebrik etmek istiyorum. Surekli facebook sayfanizdan fotograflar ile sizi takip ettim ve hiziniza gercekten sasirdim. Ayrica boyle guzel bir sitede ev sahibi olmamda katkisi buyuk olan, beni ikna eden ve ailemle her gittigimde bizi yeni musteri gibi guler yuzuyle karsilayan Sn. Serhat Bey` e ayrica tesekkurlerimi sunarim. Basarilarinizin devamini dilerim.


  Asaf Ozan – 16-09-2013 – Mavişehir Modern 3

  2012 de MM3 lansman fiyatlarını duyduktan hemen sonra evimizi almaya karar verdik .Çünkü MM1 ve MM2 projelerini takip etmiştik.Tuba Hn.da içten ve samimi yaklaşımı , güleryüzü ve ilgisi karar vermemizi hızlandırdı.Şimdi Ekim sonunda evimizi teslim almayı büyük bir heyecanla bekliyoruz.Yine erken teslim :)Teşekkürler Mavişehir Modern..Ozan Ailesi adına Asaf Ozan.B4/D7.


  Bülent Behiç Tuğrul – 29-08-2013 – Mavişehir Modern 3

  Mavişehir Modern 3 ten ev sahibi olma maceramız 2012 yılı Temmuz ayında başladı. Görür görmez vurulduğumuz site estetiği, kalitesi, kapalı-açık otoparkı,havuzu,tenis kortu, bahçesi, mimarisi ile bizim için rüya bir site idi. Ne var ki; bu güzel siteden ev alma arzumuz 2013 de gerçekleşti. Yılmadık ve sahip olduk.Bu süreçte; Tuba Hanımın bize gösterdiği anlayış için ne kadar teşekkür etsek azdır. Çalıştığım hastanedeki doktor arkadaşlarımın aklının Modern 3 te kaldığını iyi biliyorum.Sitenin herşeyi mükemmel görünüyor.Sitenin girişine nazarlık takılmasını öneririm. Bütün Modern 3 sahibi komşularımızla sağlıklı ve mutlu bir yaşam dileriz. Dt.Bülent Behiç Tuğrul-Buket Tuğrul C3 Blok-Da:3


  ELİF ÇAĞLAYAN – 21-08-2013 – Mavişehir Modern 3

  PROJEYİ ÇOK YAKINDAN GÜN GÜN TAKİP EDİYORUZ …ÇOK HIZLA İLERLİYOR UMUDUMUZ OKULLAR AÇILMADAN BU GÜZEL PROJEDE YAŞAMA BAŞLAYABİLMEK ..SABIRSIZLIKLA BEKLİYORUZ .BU PROJEYİ GERÇEKLEŞTİREN TÜM EKİBE ÖZELLİKLE SERHAT BEYE ÇOK ÇOK TŞKLER …..


  Mert Susta – 29-07-2013 – Mavişehir Modern 3

  Uzun zamandır ev almak için araştırmalar yapıyordum. İzmir genelinde bir çok farklı siteyi inceledim. Mavişehir Modern3 inşaat kalitesi, evlerin konforu, konumu ve peyzaj dahil tüm alanlarda çok üstün bir proje olmuş. Şu an tek isteğimiz bir an önce harika evime taşınmak. Serhat (Kösem) beye ayrıca teşekkür ediyorum. Bu süreç boyunca gösterdiği ilgiden, proje konusunda sorduğumuz tüm sorulara en ince detayına kadar bilgilendirici cevaplar vermesinden ve yardımlarından ötürü…


  Şebnem – Umut Yücel – 27-07-2013 – Mavişehir Modern 3

  Canan Hanımla tanışmamız ve ev sahibi olmamız aynı anda oldu öncelikle kendisine teşekkür ediyoruz. Şu an tek isteğimiz bir an önce evimize taşınabilmek umarız modern 2 de olduğu gibi evimiz erken teslim edilir ve bir an önce harika evimize taşınabiliriz. Canan Hanım başta olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ederiz.


  Gülçin-Muhlis Bingöl – 20-07-2013 – Mavişehir Modern 2

  Şimdiye kadar gördüğüm en güzel evlerden biri diyebilirim.Herşey mükemmel düşünülmüş,kalitesiz hiçbirşey yok,herşey kaliteli,aklıma gelen herşey var.Fıtness,huvuz ve bunun gibi bir çok şey.Dolayısıyla çok memnunum,herkese tavsiye ederim.Oğlum ve kızım şehir değişikliği yaptığımız için yabancılık çekerler gibi düşündük fakat site sakinleri ve ortam o kadar sıcak ki bu endişmiz yersiz oldu.Emeği geçen ve sebep olan herkese teşekkür ederiz.


  Burak Baş – 16-07-2013 – Mavişehir Modern 3

  Proje hızla ilerliyor, biz de evimize bir an evvel taşınmak için sabırsızlanıyoruz. Bu projeden ev almamızda büyük yardımları olan Serhat Bey e teşekkürler.


  Sibel & Ümit Bertan – 11-07-2013 – Mavişehir Modern 3

  İstanbul dan İzmir e taşındığımızda hedefimiz çocuklarımızın arkadaşlarıyla koşup oynayacağı bir sitede oturmaktı. MM3 ü gördüğümüzde aradığımız sitenin bu olduğunu hissettik ve özellikle Serhat beyin çok yakın ilgisi ile birlikte evimizi almaya karar verdik. En kısa zamanda taşınmak ümidiyle…


  Yeliz-Mustafa UYGUN – 09-07-2013 – Mavişehir Modern 3

  Aklımızdan birkaç kez acaba geçti.O da acaba 4+1 mi alsaydık diye.:)Yoksa bizce İzmirin engüzel sitesi.Geniş ,ferah ve malzeme harika.Her pazar etrafını dolaşıyoruz işçiler bizden bıktı:)Teşekkürler Serhat Bey.


  Murat Boza – 08-07-2013 – Mavişehir Modern 3

  merhabalar; ben defalarca geldim mavişehir modern e ev almak için ama bir türlü karar veremedim. oranın sıcaklığı serhat bey in samimiyeti en sonunda bizi de ev sahibi yaptı. çok memnunum, teşekkür ederim bütün çalışanlara, özellikle de Serhat bey e….


  Sinem – Barış – Efe Yayıbasan – 08-07-2013 – Mavişehir Modern 3

  Merhaba, Her uğradığımda hızla yürütülen inşaat çalışmalarını gördükçe daha mutlu oluyoruz ve evimize geçeceğimiz gün için sabırsızlanıyoruz. %99 yapılır denilen spor salonunu da heyecanla bekliyoruz. Umarım çocuğum okula bu sene buradan gitmeye başlar.


  Sinem Barış Efe Yayıbasan – 27-05-2013 – Mavişehir Modern 3

  Merhaba, Her uğradığımda hızla yürütülen inşaat çalışmalarını gördükçe daha mutlu oluyoruz ve evimize geçeceğimiz gün için sabırsızlanıyoruz. Fatih Bey’in %99 yapacağız dediği spor salonunu da heyecanla bekliyoruz. Umarım çocuğum okula bu sene buradan gitmeye başlar.


  Hakan Tuğhan Alamur – 11-04-2013 – Mavişehir Modern 3

  Benim eski komşularım ve şu an çoğu ile dost olduğum Gültekinler. Sizin başarınız bence hakkınız. Dürüst insan her zaman kazanır. Sayın Fatih Bey,firma sahipleri ve diğer değerli ekip,proje,inşaat çalışanları,hepinize saygı ve sevgilerimi sunarak,sağlıklı ve mutlu çalışmalarınızın devamını dilerim…Not:Olmazsa olmaz mavi 1 ve 2 den daha büyük ve kullanışlı spor salonunu dört gözle bekliyoruz…Saygılarımla,Hakan Tuğhan Alamur ve Zehra Alamur.A1-D=14… Hakan Tuğhan Alamur


  Can Demir ve Ünzüle Demir – 01-03-2013 – Mavişehir Modern 3

  Eşim ile başka bir projeden ev almak için Mavişehire geldik, fakat Mavişehirmodern3 projesini görünce, bu projeyi her yönüyle beğenip buradan ev (B3 blok-K:2 D:4) aldık.Metroya-Otoyola yakınlığı, Mavişehirde olması, geniş yeşil alan içermesi, denize ve alış-veriş merkezlerine yakınlığı, ev planlarının cazibesi bizi bu projeden ev almaya iten nedenler idi. Alım sürecinde Tuba ve Dilek hanımın yardımlarına ve yakın ilgilerine teşekkür ediyoruz.


  ERDAL KAYA – 28-02-2013 – Mavişehir Modern 3

  Her şey çok güzel ve düzenli. tek ve büyük eksikliği fitnes ve spor salonu …..İnşallah bu kadar güzel projede bu eksikliği giderirler ve kendilerine yakışanı yaparlar…


  Rabia Dolu – 10-02-2013 – Mavişehir Modern 3

  Mavişehir Modern 3’ün tanıtım haftasında projeyi görmek ve diğer projelerle kyaslamak istemiştik.Projeyi çokbeğendik ve diğerlerine göre kalite güvenirlik ayrıca eski dostumuz Serhat Bey’in ilgileri ve Fatih Bey’in de yardımları ile o gün hiç tereddüt etmeden kararımızı verip 5.kat d bloktan evimizi aldık.Her gün siteden ilerlemeleri takip edip heyecanlanıyoruzDileğimiz söylenen tarihten .2-3 ay önceteslim alabimemiz. Tüm ev sahiplerine ben ve eşim hayırlı olsun diyoruz.Ayrıca bu evi almamızda bize yardımcı olan Serhat ve Fatih Beylere teşekkür ediyoruz.


  çetin altın – 02-02-2013 – Mavişehir Modern 3

  Mavişehir Modern 3 ailesine katılmamızda emeği geçen Canan hanıma özellikle teşekkür ediyoruz. Gergül İnşaat güvencesiyle hayal ettiğimiz evimize bir an önce kavuşmayı bekliyoruz.


  Yağmur-Okan Sarılı – 13-01-2013 – Mavişehir Modern 3

  Böyle güzel bir sitede ev sahibi olmak gerçekten bir ayrıcalık. Sabırsızlıkla evimize girmeyi bekliyoruz. Herkese şimdiden emeği için teşekkür ederiz. Bir tek ricamız var sitemizde herşey var ancak diğerlerinde olduğu gibi spor salonu rica ediyoruz. İnşaatımızın hızlı gittiğini göz önünde bulundurursak erken teslim edilmesini umut ediyoruz.


  Erkan K. – 27-12-2012 – Mavişehir Modern 3

  Gördüğümüz kadarı ile proje hızla ilerliyor. Taşınmak için sabırsızlanıyoruz böylesi güzel ve modern bir sitede yaşamak için. Belki de çok yakında teslim ederler, kim bilir 🙂


  Nagihan Y. – 25-12-2012 – Mavişehir Modern 3

  Proje gerçekten çok güzel. Doğru bir yerden ev aldığımıza inanarak, heyecanla bitmesini bekliyoruz. İnşaatın hızına bakarak -2013 yazında havuzunuzda yüzebilirsiniz- müjdesini de bekliyoruz:)


  Yeliz-Mustafa UYGUN – 24-10-2012 – Mavişehir Modern 3

  2-3 proje arasında kararsız kalmıştık.Sürekli projeleri gezerek + ve – lerini düşündük .Modern 3ün merkezde olması ,alçak katlı olması,en önemliside o güzel tasarımı bizi etkiledi ve sonunda kararımızı verip A3 bloktan evimizi aldık.Çok heyecanlıyız inşallah erken teslim olurr


  İsmail hunla – 24-08-2012 – Mavişehir Modern 3

  Bu bölgedeki tüm projeleri titizlikle incelerim. Mavişehir Modern3 ; mimarisi, malzeme ve işçilik kalitesi, detaylara gösterilen özen ve fiyatları ile diğerlerine açık ara fark atıyor.Verilen her kuruşu sonuna kadar hakeden bu projenin satış fiyatları da gösteriyor ki bu insanlar sadece para kazanma derdinde değiller.İzmir halkını çok iyi tanıyorlar ve ne istediğini çok iyi biliyorlar.Sadece ev almadık çok iyi bir yatırım yaptık.Proje o kadar hızlı ilerliyor ki söz verilen tarihten 3-4 ay önce biterse sürpriz olmaz.


  Yaşar Yalçın – 09-07-2012 – Mavişehir Modern 3

  Mavişehir Modern 3’ün tanıtım haftasında tanışmak ve projeyi incelemek için 7 Nİsan 2012 de ofise gidip Serhat Bey ile tanıştık ve 1-2 saat içinde ev almaya karar verdik. Şu sıralar inşaat o kadar hızlı ilerliyor ki takip edemiyoruz, heyecanımız her geçen gün daha da artıyor. Sitede tek isteğimiz diğer Mavişehir Modern Sitelerindeki gibi spor salonu olması. Bizim Mavişehir Modern 3’te yer almamızda büyük katkı sağlayan Serhat Bey’e ve Satış Müdürü Fatih Gültekin Bey’ e çok teşekkür ediyoruz. Sevgilerimle. D1-21 – YALÇIN Ailesi Adına: Yaşar Yalçın


  G.ÇAKIN – 17-06-2012 – Mavişehir Modern 3

  M.Modern 3,hem Mavişehirde olması,hemde Bostanlı merkezine ve alışveriş merkezlerine yakınlığı ile zaten harika bir konumdaydı.Hemen yanına açılacak çift şeritli bulvar,3M migros,planlanan okul ve spor merkezi,park bahçe-çevre yol düzenlemesi,metroya yakınlığı,yakınındaki 2 tane ofis binası ile süper bir yatırım fırsatı durumunda.Site her açıdan eksiksiz ve kalitesi kıyas kabul etmez,örnek daireyi gezdiğinizde bunu görmemek mümkün değil.Abdulkadir Bey, Modern2 de olduğu gibi Modern 3 sakinlerine de fitness salonu sürprizi var mı?


  Ümit Koç – 18-05-2012 – Mavişehir Modern 3

  mavişehir bölgesine karar verdiğimizde gergül projeleri daha yoktu.Fakat aldığımız evin karşısında 1.etap yapılıp işçiliğini görünce “işte ben buradan almalıyım” dedim.Kısmet 3. Etap yani mavişehir modern3 müş.Paranızın karşılığı tam arzu ettiğiniz bir mekan…


  KENAN ARSLANTAŞ – 28-04-2012 – Mavişehir Modern 3

  Uzun süredir bu bölgedeki tüm projeleri titizlikle incelerim. Mavişehir Modern3 ; mimarisi, malzeme ve işçilik kalitesi, detaylara gösterilen özen ve fiyatları ile diğerlerine açık ara fark atıyor.Verilen her kuruşu sonuna kadar hakeden bu projenin satış fiyatları da gösteriyor ki bu insanlar sadece para kazanma derdinde değiller.İzmir halkını çok iyi tanıyorlar ve ne istediğini çok iyi biliyorlar.Dairemizi aldık, hayallerimizdeki evimize nihayet kavuşuyoruz.Sadece ev almadık çok iyi bir yatırım yaptık.Proje o kadar hızlı ilerliyor ki söz verilen tarihten 3-4 ay önce biterse sürpriz olmaz.


  Funda Alıcı – 01-08-2013 – Mavişehir Modern 2

  Biz küçük bir site olmasının fazlasıyla avantajlarını yaşıyoruz.İki çocuğum var ve aşağıda doyasıya oynuyorlar..Komşuluk süper,Evler son derece kullanışlı.Teşekkürler Gergül İnşaat.


  Nuriye – Hami Ceylan – 20-10-2013 – Mavişehir Modern 2

  İki yıl boyunca kriterlerimize uygun bir ev aradık, ancak beğendiğimiz ev çıkmadı. Bir arkadaşımız bizi Mavişehir Modern Tanıtım Ofisine getirdi, evi beraberce gezdik. 15 Mayıs 2012 de almaya karar verdik. Teslim tarihinden iki ay evvel evlerimiz teslim edildi, 6 Kasım 2012 de taşındık. Eksiksiz teslim aldığımız evimizde geçirdiğimiz 1 yıl GERGÜL İNŞAAT’ a olan güvenimizi ve memnuniyetimizi son derece arttırmıştır. Memnuniyetimizi tüm dostlarımızla gururla paylaşmaktayız. Emeği geçen tüm çalışanlara teşekkür ederiz.


  Mehmet SUNGUR – 17-04-2012 – Mavişehir Modern 2

  Mavişehir Modern 2 inşaatımız tüm hızıyla sürmekte… Mahal listesinde olmamasına rağmen bu projeye kapalı fitness salonunun ilave edilmiş olması da Gergül İnşaatın farkını göstermekte. Mavişehir Modern 2 Kapalı Fitness salonumuz için Fatih Beye ve Abdülkadir Beye çok teşekkürler…


  Sinan Karacali – 06-03-2012 – Mavişehir Modern 2

  Sitedeki daire sayisinin, kat sayisinin az olusu, sitenin konumu ve mimarisi, kullanilan malzemelerin kalitesi , vb. etkenler ilk evimi MM 2’den alma sebeplerinden sadece birkacidir. Satis ofisinde bizimle ilgilenen mimar Dilek hanim ve satis temsilcisi Gamze hanim basta olmak uzere herkese tesekkur ederim.


  Özlem-Şükrü Özbek – 20-08-2011 – Mavişehir Modern 2

  Emekliliğimizde Izmır de yasamayı planlıyoruz. Bu sebeble 3 yıldır İzmir De iyi bir semtte konforlu güvenilir, kaliteli site içerisinde bir daire arıyorduk.Mavisehir Modern 1 projesini gördük ve çok beğendik ama ama bizim planımız 2013 ün ilk aylari teslim edilecek bir projeyidi. Mavişehir Modern 2 bizim beklentilerimizi tamamen karşılıyordu.ayrıca evi alma aşamasında gerek tlf, gerekse yüz yüze görüşmelerde yardımseverlikleri ve güleryüzlükleri hiç eksik olmayan Sn.Tuba Hanım ve Sn.Serhat Beye çok teşekkür ederiz. Özlem-Şükrü Özbek Mavişehir Modern -2 A/10


  Kürşad & Deniz – 25-08-2011 – Mavişehir Modern 2

  Yaklaşık 2 yıl süren ev arayışımız süresince Mavişehirdeki hemen hemen tüm projeleri gözden geçirdik. Mavişehir Modern-2 ile bu arayışımız sona erdi. Nihayet beklentilerimizi tam anlamı ile karşılayan bir eve sahip olacağız. Sitenin çok kalabalık bir site olmaması, az katlı olması ve inşaat kalitesinin çok iyi olması karar vermemizde en büyük etkenler. Satış danışmanımız Serhat Beyin ilgisi ve güleryüzü, Fatih Gültekinin yardımseverliğini unutmadan söylemeliyim. Evimize taşınmayı sabırsızlıkla bekliyoruz. D Blok D:6


  Gül&Mehmet Sungur – 07-10-2011 – Mavişehir Modern 2

  Mavişehir Modern 1 ve 2 ile Karşıyaka-Mavişehir bölgesinde marka olmaya devam ediyor…Este tik&kalite&tecrübe bir araya gelince diğer projelerden farklı ve daha İzmirli olduğu her halinden belli oluyor. Şu anda yaşam sürmek ve gelecek için de çok iyi yatırım olduğuna inanıyoruz…Mavişehir Modern 2 / D-16


  fatma altıntaş – 18-10-2011 – Mavişehir Modern 2

  Çok,beğendim.Ankara da yapmanızı bekliyorum…


  Orhan Varışlı – 02-11-2012 – Mavişehir Modern 2

  Mavişehir Modern 2 birçok özellikleriyle ön plana çıkan bir proje. Kullanılan malzemelerin kalitesi, daire içinde ölü alan bulunmaması ve her m2’nin maksimum değerlendirilmesi, daire içine yerleştirilen özelliklerin fazlalığı,bina güvenliğini en üst düzeyde sağlayacak son inşaat teknolojisinin kullanılması,projenin anahtar teslim olması, sitenin lokasyonu, site içi sosyal imkanlar, en önemlisi Mavişehir Metro İstasyonu’nun yanı başında olması ve daha birçok faktör kolayca karar vermemizi sağladı. Teşekkürler Gergül İnşaat…A Blok, Orhan Varışlı


  Ecem&nurten&murat – 04-11-2012 – Mavişehir Modern 2

  Gültekin ve gergul inşaata böyle bir projeyi hayata geçirdikleri icin teşekkür ederiz . Evlerin modeli ve kullanılan malzemelerin kalitesi oldukça iyi . iyiki böyle guzel bir ev satın almışız . Mavisehir modern 2 / a blok 12


  Oğuz ARBUN – 16-11-2012 – Mavişehir Modern 2

  emeği geçen herkese teşekkürler. tıpkı örnek dairedeki gibi herşey mükemmel. satış sonrası destek de süper. zevkle oturacağımız bir evimiz oldu…


  M&A. Ziya D: 17 – 09-12-2012 – Mavişehir Modern 2

  Yıllardır ev konusunda bir türlü karar veremeyip sonunda Mavişehir Modern 2 sitesinde bir daire sahibi olduk. Karar vermemizde dairenin lüks ama abartısız, makul fiyatlı, uygun yerleşimli ve ferah olması, kaliteli malzeme ve titiz işçilikle yapılmış olması büyük etken oldu. Evin bütün tapu ve abonelik işlemleri gibi zaman alan, göz korkutan aşamalarının halledilerek zamanından 2 ay önce teslim edilmesini çok takdir ettik. Mahalle muhtarının telefon numarasına kadar bilgilendirilme şaşırtıcıydı. Tanıtımdan satışa ve kusursuz teslime kadar bize yardımcı olan, güleryüzlü, içten ve ölçülü davranışlarıyla kalbimizi kazanan Fatih Gültekin Bey, Tuba Bediroğulları Hanım ve Serhat Kösem Bey’e iş disiplinli, profesyonel yaklaşımları nedeniyle teşekkür ederiz. İyi bir alışveriş, alanın da satanın da yüzünün gülmesidir. Bizim yüzümüz güldü. Sizi bir yerlerde bekleyen evinize gülerek kavuşmanız dileğiyle.


   

  Barış EFE – 30-06-2011 – Mavişehir Modern 2

  Mavişehir bölgesinde yapılan neredeyse tüm konut ve iş merkezlerinde işimiz gereği temelinden bitinceye kadar vinçler ile çalıştık. Yeni ev alalı daha 2 yıl oldu, ama MAvişehir Modern konutlarında kullanılan malzemenin kaliteliği,katlar arasındaki ve dış izalasyonu (taş yünü) daha hiçbir yerde görmedim,zemin sağlamlığı için yapılan temel,yeşil alan,otopark,havuz,spor sahası ve tabiki dairelerin içi kaliteden ödün verilmeden yapılıyor eşimle doğru kadar verdik ve mavişehir modern 2 den çocuklarımızın güvenliği, mutluluğu için aldık, umarım mavişehir bölgesinde ev almak isteyenler doğru karar verir.Bize yardımcı olan Fatih bey ve Canan hanıma teşekkür ederim.


  Figen&Barış Efe – 12-05-2011 – Mavişehir Modern 2

  Evimizin bitmesini sabırsızlıkla bekliyoruz. B blok 3. kat no. 5


  Mehmet SUNGUR – 26-04-2011 – Mavişehir Modern 2

  Mavişehir Modern 2 projesi beklentilerimize cevap verebilecek bir projeydi. Özellikle de önceden de tanıdığımız Abdülkadir Gültekin ismi bize güven vermekte… Bu proje huzur, güven,huzur ve kaliteyi arayan tüm ailelere adres olmalı bence. Bu projede evimizi alma aşamasında yardımcı olan güleryüzlü tüm çalışanlara, başta Abdülkadir Bey e ,Dilek Hanım a, Fatih Bey e ve Buket Hanım a teşekkürler…Mehmet SUNGUR


  Murat – Pınar ÇELİK – 05-01-2012 – Mavişehir Modern

  Evimizi alma aşamasında, inşaat süresince ve satın alma aşamasında Serhat Bey ve Fatih Beyin güleryüzlü tutumu , yardımsever yaklaşımı bizi gerçekten mutlu etti.Evimizi teslim aldıktan sonra herşeyin söz verildiği şekilde eksiksiz ve çok düzgün olarak yapılmış olduğunu gördük , Mavişehir Moderni herkese tavsiye ediyor , Abdülkadir bey ve ekibine çok teşekkür ediyoruz. A5-D3


  Düden & Bora – 30-07-2011 – Mavişehir Modern

  Aslında o gün cep telefonu almaya çıkmıştık ancak zaman geçirmek için girdiğimiz örnek dairenize hayran kaldık. Proje öyle içimize sindi ki nikah tarihimizi bile erteleyip, telefon yerine daire sahibi olduk. B3 D:54


  Rabia-Eyüp Tetik – 30-11-2011 – Mavişehir Modern

  Mavişehir Modern e arkadaşımızın oğlu için ev bakmaya gitmiştik.Örnek daireyi görünce,Fatih beyin samimiyeti özellikle Serhat beyin proje ve Gergül inşaatın iş ahlakı konusunda bilgilendirmesi,bizim o an evimizi almamıza neden oldu.Tüm çalışanların eline emeğine sağlık.Hepimizin sağlık ve huzurla oturmamız dileğiyle.. RABİA& EYÜP


  Fatih AYDIN – 15-07-2011 – Mavişehir Modern

  10 yıldır ev alma konusunda kararsızlık yaşayan ben ,2 saatte 2+1 daire satın aldım.Fatih Beye ,Mimar Dilek Hanıma ve satış temsilcisi Buket Hanıma teşekkürler.


  Senem & Serdar ŞİRİN – 01-12-2011 – Mavişehir Modern

  2011 yaz sonunda İstanbul dan İzmir e taşınmamız gündeme gelince tercih ettiğimiz Mavişehir bölgesinde birçok projeyi gezdik, araştırdık.MAVİŞEHİR MODERN sağladığı yaşam alanı , evlerin kalitesi, mimari projesi ,firmanın güvenilirliği ve satış elemanlarının sıcak ilgisiyle diğer tüm projelerin önüne geçti.3+1 A2 blokta aldığımız dairede biranönce yaşamak için çocuklar ve biz sabırsızlanıyoruz.O bölgede ev almayı düşünenlere mutlaka görmelerini tavsiye ederiz.


  Filiz-Cengiz Özmen – 19-12-2011 – Mavişehir Modern

  Yaklaşık 1 yıl önce sözleşmelerini imzaladığımız aralık 2011 teslimatı olan dairemizi 15 aralık 2011 tarihinde bitmiş çalışır ve her şeyi istediğimiz şekilde teslim aldık.Yapılan işlicik ince detaylar her şey tam söylendiği gibi hiçbir eksiği olmadan hatta fazlası yapılmış olarak bir ev teslim aldık. Çok memnun kaldık. Şimdi ilk işimiz derhal evimize taşınıp güzel günler geçirmek isiyoruz, yeni komşularımızı da bekliyoruz.


  Ender Narbay – 25-12-2011 – Mavişehir Modern

  Bir sene sabrettik ve sonunda bugün anahtarımızı aldık. Teslim edilen evimizde bize anlatılan ve gösterilenlerden eksik değil fazlası mevcut. Yaşamınızı kolaylaştırabilmek için her türlü detayı düşündüğü ve gerek kullanılan malzemede gerekse de uygulanan işçilikte en yüksek kaliteyi sunan Gergül İnşaat yöneticilerine ve çalışanlarına çok teşekkür ederiz. 1 haftadır fiber modemimin yerini ve kablosunu nasıl çektireceğimi düşünüyordum, daha ben sormadan yeri ve kablosu hazır olarak gösterildi:) Tekrar teşekkürler.


  Mehmet Sungur – 26-12-2011 – Mavişehir Modern

  Çok güzel,şık ve kullanışlı bir site oldu. Mavişehir Modern projesinde emeği geçenlerin ellerine ve yüreklerine sağlık. Bu projenin sonunda bitmiş olarak gördüğüm kapalı spor,fitness salonunun benzerini Mavişehir Modern2 projesinde de görmek istiyoruz…


  Dr. Refet POLAT – 27-12-2011 – Mavişehir Modern

  Sistemin ve görev paylaşımının olduğu her yerde başarı kaçınılmaz bir sonuçtur. Projenin tüm paydaşlarına verdikleri emek, gösterdikleri işbirliği için teşekkür ediyor, yüklenici firmayı ortaya çıkarttıkları projeden dolayı tebrik ediyorum. Tabiki unutulmaması gereken artık beklentiler sizden daha da yükseliyor Mavişehir Modern2, Mavişehir Modern3… Mavişehir ModernX de üstün başarılar diliyorum. Saygılarımla, B1/44


  Mustafa AKBEL – 05-01-2012 – Mavişehir Modern

  Projenin satışa çıktığı ilk hafta ev alanlardanım.Bu projeden önce de inşaattan ev almıştım hiç birisinde projede detaylandırılan hususlardaki malzeme ve işçiliği teslimde göremedim.Bu projede de başlangıçta beklentim bu yöndeydi, zaman içinde bu düşüncem değişti ve beklentimin üzerinde bir daire teslim aldım.Mavişehirde ev almak isteyenlere tavsiye ediyorum, başta Abdulkadir bey olmak üzere Fatih Gültekin ve tüm ekip arkadaşlarına teşekkür ediyor,başarılı çalışmalarının devamını diliyorum. C/12


  Öykü-Canan-Birol Helvacı – 24-02-2012 – Mavişehir Modern

  Öncelikle Gergül İnşaatın,Dayı Mimarlığın yönetimini ve tüm çalışanlarını tebrik etmek istiyoruz.Gerçekten kaliteli bir iş ortaya çıkarmışlar,hala da çıkarmaya devam ediyorlar.Başta Fatih bey, Serhat bey ve Dilek hanım olmak üzere herkese teşekkürler.2+1 daire bakmaya gidip,kalmadığını öğrenince üzülüp,sonrada neden 1+1 de yaşamayalım diyecek kadar Mavişehir Modern’i sevdirdiniz. Başka ne denebilir ki…. B3-21


  ESİN KÜÇÜKER – 22-05-2013 – Mavişehir Modern

  1,5 yıldır Mavişehir Modern sitesinde gururla oturuyor ve inanın her zaman gerek Gergül inş.ve gerekse mimarlarımıza sürekli dua ediyorum.Bir ev bukadar mı özenerek ve kusursuz bir işçilikle yapılabilir.Ellerinize sağlık.Kazandığınız her kuruş size helal olsun.Şikayeti olan sakinler varsa zaten onlar hiçbirşeyden memnun olmayan insanlardır.Olumsuz tepkiler sizi caydırmasın.Ben Size teşekkür eder,,başarılarınızın devamını diler ve yeni projelerde görüşmek üzere iyi günler dilerim.


  Levent Lekili – 23-09-2011 – Mavişehir Modern

  Tum projec sahiplerine ve ustlenici muteahhit firmaya tesekkurlerimi sunmak istiyorum. Gercekten yuksek standardlardaki isciliginiz, soz verilen islerin zamaninda tamamlanmasi ve personelin (ofis elemanlarindan, insaatte calisan emekci kardeslerimize kadar) guler yuzlulugu ve yardimci yaklasimlari takdire sayan. Tekrar tesekkurler. Levent – Itir Lekili / Isvicre


  Alev&Hakan Ulgen – 21-06-2011 – Mavişehir Modern

  Hic ev sahibi olma fikrimiz yokken geldik,çok begendik ve biz de buranın bir parçası olmayı çok arzu ettik. Projedeki estetik, fonksiyonellik ve kalite ,satış ofisinin ferahlığı ve tüm çalışanların sıcacık karşılaması ile birleşince karar vermemizi çok kolaylaştırdı. Evimizi aldıktan sonra da yeni projeleri takip ettik ve ne kadar doğru bir karar verdiğimizden bir kez daha emin olduk. Yaşamak istediğimiz en güzel eve sahip olmamıza vesile olan Fatih bey e, Dilek Hanım ve Aykut Bey e sevgili Tuba ve Canan a ayrı ayrı çok teşekkür ediyoruz. Bir an önce taşınmak için sabırsızlanıyoruz.Teşekkurler GERGUL İNŞAAT.B2-27


  Ayhan ZAİMOĞULLARI – 20-06-2011 – Mavişehir Modern

  Satış Ofisindeki maketten dairemizi seçtik ama Gergül İnşaat hem malzeme hem işçilik hemde hız konusunda bizlere daha fazlasını vererek bizi çok mutlu etti. 2011 yıl sonunda dairelerimizi teslim alacağız. Bu bölgedeki tüm projeleri incelediğimizde de gerek işçilik gerek kullanılan malzeme gerek peyzaj gerek net metrekareler olsun her konuda ötekilerden artısı var. Farklar ayrıntılarda gizlidir. Özellikle ses ve ısı yalıtımına çok önem veriyorlar. Bu doğru tercihimizde bizlere yardımcı olan satış ekibine ve Fatih Gültekin e ayrıca teşekkür ederiz. A6-7


  Bilgen DOĞAN – 25-04-2011 – Mavişehir Modern

  Ev almayı yeni yeni düşünmeye başladığımız ve acelemiz yok dediğimiz bir sırada,birkaç saat içinde karar vererek biz de Mavişehir Modernli olduk. Kalitesiyle pek çok benzer projeye fark atan bu sitede oturmayı iple çekiyoruz. Tüm komşularımıza şimdiden selamlar. Bilgen&Burak Doğan B3/14


  Filiz-Mehmet Küçüksezgin – 24-04-2011 – Mavişehir Modern

  Annemize ev almak için Atakent ve Mavişehir civarındaki satılık dairelerin çoğunu gezdik. Ancak hiçbirine içimiz ısınmadı. Ta ki Mavişehir Moderni görünceye kadar… İlk önce satış Ofisindeki sıcak ve samimi karşılama, tüm sorulan soruların içtenlikle cevaplandırılması ve kendimizi adeta bir aile ortamında hissetmemiz bizi çok etkiledi. Daha sonra örnek daireyi gezdik ve Fatih Gültekin Bey ile diğer çalışanlardan inşaat özellikleri ve aldığımız diğer bilgiler bizi Mavişehir Modernden daire almaya karar verdirdi. Bu ilk anda başlıyan mutlu ve huzurlu ortamın daha sonra satışla bitmediğini ve devam ettiğini gördük. Ayrıca alım aşamasında gösterilen anlayış ve yakınlık için tüm çalışanlara kendimiz ve annemiz adına teşekkür eder, herkezi Mavişehir Modernli olmaya davet ederiz. Filiz-Mehmet Küçüksezgin


  Tuncay Çağatay – 15-04-2011 – Mavişehir Modern

  Mavişehir Modernli olmaktan mutluyuz. Bu projeyi gerçekleştiren tüm ekip üyelerine teşekkür ederim. Saygılar.


  Şebnem – Ahmet Murat UYSAL – 01-04-2011 – Mavişehir Modern

  Bir arkadaşım vasıtasıyla sadece uğramak için gittiğimiz Mavişehir Modern den hiç ev alma niyetim olmamasına rağmen bir 3+1 ve bir 1+1 aldık. Eğer ev almak istiyorsanız görmeden geçmeyin derim evler çok güzel ve herşeyiyle çok kaliteli insanı cezbediyor, Abdülkadir bey kesinlikle güven veriyor ve çalışanlar çok samimi ve sıcakkanlı. Tüm komşularıma iyi günlerde oturmaları dileklerimle.


  Faruk GÜLPINAR – 17-03-2011 – Mavişehir Modern

  Mavişehir Modernden ev satın alan herkese hayırlı olmasını diliyorum. Kafasında bazı tereddütler taşıyanlar varsa onlara,Gergül İnşaattan yıllar önce daire almış, projenin üstlenicisi Abdülkadir Gültekini tanımış biri olarak şunu söyleyebilirim,evlerinizi teslim alırken dairelerinizde örnek dairede gördüklerinizden fazlasını bulacağınızdan emin olabilirsiniz. İçiniz rahat olsun.


  Derin-Melek-Ali AKKUŞ – 14-03-2011 – Mavişehir Modern

  Bu projeyi daha önceden biliyor ve takip ediyorduk.Projenin açıklanması ile birlikte ilk ev alanlardanız.Neden burası derseniz:1.si Kadir bey:titizliğine ,samimiyetine,iş ahlakına son derece güvendiğimiz.2.si:Projenin Mavişehir in bize göre en butik sitesi olması.Bir an önce güzel evimize taşınıp burada yaşamak istiyoruz.Sevgilerimizle..


  Süleyman Gürsoy – 21-02-2011 – Mavişehir Modern

  Öncelikle Mavişehir modern çalışanlarını güleryüzleri gösterdikleri ilgi ve samimiyetten dolayı kutlamak istiyorum bizi ilk cezbeden şey bu samimiyet oldu.Projenin sundukları emsalleriyle kıyaslandığında kendini hemen ön plana çıkarmakta.Biz ailecek çok doğru bir karar verdiğimizi düşünüyoruz ve oradaki yaşamı sabırsızlıkla bekliyoruz.B-3 34 Süleyman&Bedriye&Ata GÜRSOY


  Riza Acar – 13-02-2011 – Mavişehir Modern

  Boyle bir yerden daire aldigimiz icin gercekten iyi bir karar verdigiize inaniyoruz.arstirmalarimiz uzun suredir devam etmekteydi,gordugumuz ilk anda karar verdik.insaat kalitesi calisanlari ,guler yuzlu karsilamalariyla gonulleri fethediyorlar.hepimiz icin hayirlisi olur Insallah…))


  Filiz-Cengiz Özmen – 12-02-2011 – Mavişehir Modern

  Eşimle bu projeyle ilk ilgilendiğimizde binaların çok katlı olmayışı ve sitenin derli toplu oluşu çocuklarımız için çok güzel biir yaşam mahali oluşturduğuna kanaat getirdik.Yeni Karşıyakanın artık Mavişehir Modern ve çevresinde oluşacağına inandık ve evimizi satın aldık. Karlı ve güzel bir iş yaptığımızı düşünmekteyiz. Yeni komşularımıza dairelerinde mutluluk ve huzur içersinde oturmalarını temenni ederiz.


  Ceyda & Yusuf Kurucu – 11-02-2011 – Mavişehir Modern

  Bir süredir ev arıyorduk. Karşıyaka ve civarında birçok ev ve projeyi inceledik. Mavişehir Modern, istediğimiz fiyat aralığında, beklentilerimizin neredeyse tamamına yakınını karşılayan bir proje.. Mavişehirde butik ve yeşil bir site anlayışı.. Daha şimdiden iyiki almışız diyoruz.


  ESİN KÜÇÜKER – 22-05-2013 – Mavişehir Modern

  Evin mükemmelliğininden bahsederken satış ofisinde çalışan arkadaşlarımızı ihmal ettim.Onlarada sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.Sabırları ve güleryüzleri için ….


  Selin-Ferit ARSLAN – 10-02-2011 – Mavişehir Modern

  Proje güzel,konum güzel,evler güzel,satış ofisi ve personeli ayrı güzel.Mimarlarımız harika bir iş çıkarmış. Yeni evli sayılan bir çift olarak evsahibi olmaya, bukadar hızlı karar verebileceğimizi tahmin etmezdik.Bu elit sitenin üyeleri olacağımızdan dolayı çok mutluyuz. Sonuçlarının da beklentilerimizi karşılayacağından şüphemiz yok.Teşekkürler Gergül İnşaat.. A5-D10


  Canan&Hakan TELLİ – 08-02-2011 – Mavişehir Modern

  Mavişehir Modern projesini görmeden önce yakalaşık bir iki sene beklentilerimizi karşılayacak bir ev aradık. Projeyi ve örnek daireyi ilk ziyaretimizde aradığımız evi sonunda bulduğumuzu düşündük. Projede zemin etütünün iyi yapılmış olması, inşaat kalitesinin yüksek olması, aynı zamanda iç mimarisinin son derece özenli ve zevkli olması,yüklenici firmanın İzmirde çok iyi tanınıyor olması da alma kararımızda etkili oldu.


  Orhan TOPAL – 07-02-2011 – Mavişehir Modern

  1.5 senedir ev almak için geziyoruz.Mavişehir moderni ilk gördüğümüzde budur dedik .Gültekin inşaat kalitesi,profesyonelliği ve güveni bizim hızlı karar vermemizde etkili oldu. Kaliteyi ve seçkinliği yaşamak isteyen komşularımızı bekliyoruz.A3 D12


  İsmail KÖLETELİ – 05-02-2011 – Mavişehir Modern

  Oğlumun tayininin İzmir e çıkması nedeniyle ben ve eşim de İzmir e taşınmayı planladık. Bir süre önce oğlumu ziyaret ettiğimde tesadüf eseri Mavişehir moderni gördük ve çok beğendik. 2+1 dairelerden bir tane aldik oldukça güzel ve emsallerine nazaran oldukça geniş. Umarım zamanında ve aynı kalitede yaparlar.


  Hüseyin SAYGILI – 05-02-2011 – Mavişehir Modern

  Hayatımın en kısa süren alışverişi oldu.Araba almaya karar verdiğimde 1,5 yıl süren bir araştırmam olmuştu.Ev alma fikri oluştuğunda MavişehirModerne rakip alternatif bulamadım.1 haftada evimi aldım.Tüm ekibe samimiyetlerinden ve içtenliklerinden dolayı çok teşekkür ederim.B3-38


  Cengizhan GENÇTÜRK – 04-02-2011 – Mavişehir Modern

  Bu hafta sonu İzmire yaptıgımız seyahat neticesinde satış ofisinizi ziyaret ettik.Ofisteki karşılanış ,daireler hakkında sunulan genel bilgi,örnek dairelerin bizlere eşlik edilerek gezdirilmesi ve yapılan ikram bizleri çok mutlu etti.Herşey için çok teşekkür ederiz.Umarım eşim ve benim çok beğendigimiz dairelerden birine sahip olma imkanımız oluşur.Saygılarımla.


  Şükrü TÜRKSAL – 04-02-2011 – Mavişehir Modern

  Herzaman söylüyoruz; İYİKİ MAVİŞEHİRMODERNDEN EV ALMIŞIZ. Tam düşündüğümüz, hayal ettiğimiz gibi bir ev. Sanki bu proje bizim için yapılmış.


  Filiz-Selçuk KUNTALP – 04-02-2011 – Mavişehir Modern

  Yedi ay önce İzmir’e geldiğimizde, ev alma amacıyla, İzmir’in çeşitli bölgelerinde birçok projeyi gezdik. Beğenimize uygun bir konut bulamadık. Tam umudumuzu yitiriyorduk ki MavişehirModern’e geldik, örnek daireyi gezdik, proje; daire planı, konutların yerleşimi, peyzajı, kullanılan malzemelerin kalitesi ve zevkliliği, tanıtım ofisinin sıcaklığı ve doğru bilgi aktarımı sayesinde bizi etkiledi. Küçük kızımızında büyük baskısıyla burada bir ev sahibi olduk.


  Aydın ÇELİK – 04-02-2011 – Mavişehir Modern

  Ağustos 2010 da örnek daireleri gördüm. Satış ekibinin son derece güler yüzlü ve sıcak tavırları, daha da önemlisi Abdulkadir Bey’in geçmişi ve verdiği güven sayesinde aynı gün maketten beğenerek 1+1 aldım. Evlerdeki kaliteli işçilik ve evlerin kullanışlılığı çok güzel. Keşke 3+1 alsaydım.


  Ahmet ÇAPIK – 04-02-2011 – Mavişehir Modern

  İnsan ilk gördüğünde bir yere ısınır ve kendisini oranın bir parçası sayar.Bizde öyle olduk.Çok fazla düşünmeden hemen karar verdik ve dairemizi satın aldık.Herkese böyle bir yaşam alanı içinde olmalarını tavsiye ederim.Mükemmel bir seçim olacak. A3 Blok K.5 D.9


  Fikret Kocaoğlu – 06-09-2018 – Ataşehir Modern

  Birbirinden farklı nedenlerle mavişehir modern 3 ve 4’ü kaçırdım. ataşehir modern i merakla bekliyor ve bu sefer kaçırmayacağıma eminim.